Canon PIXMA MP550 Blekkbaserte multifunksjonsmaskiner
Dette produkt selges ikke lenger, og er derfor kun tilgjengelig på våre hjemmesider til sammenligning.
|
|
|
|
PIXMA MP550 er et avansert, men rimelig multifunksjonsprodukt for fotoutskrifter hjemme som kombinerer enkel bruk med fremragende dokumenter og fotolabkvalitet. Høyhastighetsutskrift, skanning og kopiering er standard. |
|
Egenskaper |
- Skriver, kopimaskin og skanner
- ISO-hastighet på 9,2/6,0 bilder i minuttet i sort-hvitt/farger ESAT
- 9 600 dpi, 1 pikoliter, utskrift av bilde på 10 x 15 cm i løpet av 39 sekunder*
- Fem separate blekkassetter
- 5,0 cm TFT-skjerm og Easy-Scroll Wheel
- Skanner med 2 400 dpi
- PictBridge og minnekort
- ChromaLife100+**
- Auto Photo Fix II
|
|
| Multifunksjonsprodukt av høy kvalitet for fotoutskrifter hjemme. |
|
Utskrift, kopiering og skanning PIXMA MP550 er et avansert multifunksjonsprodukt for fotoutskrifter hjemme som gir utskrifter av fotolabkvalitet, samt skanning og kopiering. Stil, hastighet og kvalitet kombinert med en rekke tidsbesparende funksjoner.
Realistisk dokumentsutskriftshastighet Canon støtter den utbredte ISO-standarden for måling av utskrifts- og kopieringshastighet. Dette gjør det enkelt å velge den rette PIXMA-skriveren på grunnlag av faktisk dokumentutskriftshastighet. PIXMA MP550 har en ISO ESAT-hastighet på 9,2 bilder i minuttet for sort-hvitt-dokumenter og 6,0 for farger.
Fotolabkvalitet Canons FINE-skrivehode med enestående 1 pikoliters blekkdråper gir en utrolig utskriftsoppløsning på 9 600 x 2 400 dpi. Utrolig detaljerte og kornfrie fotoutskrifter med jevne fargegraderinger. Et kantløst bilde i størrelsen 10 x 15 cm blir skrevet ut på rundt 39 sekunder med standardinnstillingene.* Alternativt kan du skrive ut trådløst via Bluetooth (tilleggsutstyr).
Fem separate blekkassetter Blekkassettene kan skiftes ut individuelt og dermed redusere blekkforbruket. Dye-basert blekk sørger for fotoutskrifter med suveren kvalitet, og sort pigmentblekk gir skarp tekstutskrift.
Intuitiv betjening Ta kontroll med det intuitive Easy-Scroll Wheel-hjulet og se gjennom bilder på den tydelige 5,0 cm store TFT-fargeskjermen. Skann til og skriv ut fra USB-minnepinne og minnekort. Du kan alternativt koble til et kompatibelt kamera via PictBridge. Med to papirbaner kan du legge i både vanlig papir og fotopapir samtidig.
Intelligente funksjoner og programmer Easy-WebPrint EX er en intuitiv programvare som gjør det enkelt å klippe, redigere og skrive ut informasjon fra Internett. Organiser flere klipp på én enkelt side for å spare papir. Auto Photo Fix II er en avansert programvare som korrigerer en rekke vanlige bildefeil, blant annet undereksponering. Ved bruk av avansert teknologi for sceneanalyse og ansiktsgjenkjenning elimineres raskt problemer som røde øyne. Eksponeringsnivåene for separate deler av et bilde optimaliseres for at resultatet skal bli best mulig.
Skanner av høy kvalitet Utrolig detaljert skanning med 2 400 dpi. MP Navigator EX-programmet inneholder funksjoner for OCR- og PDF-redigering, samt flere alternativer for bildekorrigering. Auto Scan-innstillingen gjenkjenner hva du skanner og velger de innstillingene som passer best.
Flotte bilder med lengre holdbarhet ChromaLife100+- systemet** gir vakre bilder med lengre holdbarhet. Kombinasjonen av PIXMA MP550, Canons originale blekk og enkelte av Canons originale fotopapir bevarer minnene i en mannsalder.
*Se spesifikasjonene. **Se www.canon.no/chromalife100.
|
|
 |
|