Press Contacts

Kontakter

PR-kontakter for Canon Europe

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontakt: Sarah Vloothuis

E-post: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontakt: Rosie Harries

E-post: Rosie.Harries@canon-europe.com


PR-kontakt for forbrukere

Kontakt: Caroline Nicholls (forbruker)

E-post: caroline.nicholls@canon-europe.com

Kontakt: Jack Low (Pro)

E-post: jack.low@canon-europe.com

Lokale pressekontakter

Canon Østerrike

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-post: Birgit.Stark@canon.at


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-post: Birgit.Stark@canon.at


PR-kontakt for forbrukere

Kontakt: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-post: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgia

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontaktperson: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-post: f.vandenbempt@canon.be


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontaktperson: Steve Haentjens

Telefon: +32 2 7220 519

E-post: steve.haentjens@canon.be


PR-kontakt for forbrukere

Kontaktperson: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-post: f.vandenbempt@canon.be

Canon Tsjekkia

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-post: jitka.stedronova@canon.cz


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-post: jitka.stedronova@canon.cz


PR-kontakt for forbrukere

Kontakt: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-post: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Danmark

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter og forbrukere

Kontakt: Andrea Frovin

Telefon: +45 26 79 35 08

E-post: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finland

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontaktperson: Teija Tamminen-Saremaa

Telefon: +358 (0) 105 444 609

E-post: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon Frankrike

VIKTIG:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Contact : Amanda Tek

Téléphone : +33 1 85 14 46 95

E-post: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Tyskland

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

E-post: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Katharina Lazar

E-post: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-post: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-post: bettina.steeger@canon.de

Canon Hellas

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontakt: Drossos Drossos, Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-post: Drossos.Drossos@canon.gr


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontakt: Drossos Drossos, Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-post: Drossos.Drossos@canon.gr


PR-kontakt for forbrukere

Kontakt: Drossos Drossos, Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-post: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Ungarn

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt

Kontakt: Viktória Oláh

E-post: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

For mediehenvendelser kan du kontakte:

E-post: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon : 0 173 722 0000 – be om å få snakke med et medlem av PR-teamet

Canon Italia

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter og forbrukere

Kontaktperson: Comunicazione & Immagine

Telefon: +39 02 4548 1680

E-post: info@comunicazione-immagine.it

Canon Nederland

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontaktperson: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0) 736 815 232

E-post: M.van.der.Made@canon.nl


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontaktperson: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0) 736 815 232

E-post: m.van.der.made@canon.nl


PR-kontakt for forbrukere

Kontaktperson: Judith Snel

Telefon: +31 (0) 207 149 210

E-post: J.Snel@canon.nl

Canon Norge

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-post: siw.holmgren@canon.no


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-post: siw.holmgren@canon.no


PR-kontakt for forbrukere

Kontakt: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-post: siw.holmgren@canon.no

Canon Polen

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontaktperson: Joanna Stankiewicz

Telefon: +48 22 430 60 91

E-post: joanna.stankiewicz@canon.pl


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontakt: Katarzyna Kluza

E-post: katarzyna.kluza@canon.pl


PR-kontakt for forbrukere

Kontaktperson: Joanna Stankiewicz

Telefon: + 48 22 430 60 91

E-post: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugal

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontaktperson: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-post: ana.cristina@canon.pt


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontaktperson: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-post: ana.cristina@canon.pt


PR-kontakt for forbrukere

Kontaktperson: Goreti Pedrosa

Telefon: +351 214 704 000

E-post: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Romania

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontaktperson: Dana Pelin

Telefon: 004 021 300 5403

E-post: dana.pelin@canon.ro


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontaktperson: Dana Pelin

Telefon: 004 021 300 5403

E-post: dana.pelin@canon.ro


PR-kontakt for forbrukere

Kontaktperson: Dana Pelin

Telefon: 004 021 300 5403

E-post: dana.pelin@canon.ro

Canon Russland

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter, bedriftsløsninger og forbrukere

Kontaktperson: Elmira Alieva

Telefon: +7 495 2585600

E-post: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovakia

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-post: tomas.fec@canon.sk


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-post: tomas.fec@canon.sk


PR-kontakt for forbrukere

Kontakt: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-post: tomas.fec@canon.sk

Canon Sør-Afrika

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter, bedriftsløsninger og forbrukere

Kontakt: Dana Eitzen

Telefon: + 27 12 675 4900

E-post: pr@canon.co.za

Canon Spania

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontaktperson: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-post: e_martel@canon.es


PR-kontakt for bedriftsløsninger

Kontaktperson: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-post: e_martel@canon.es


PR-kontakt for forbrukere

Kontaktperson: Magadalena Moya

Telefon: +34 915 384 626

E-post: M_moya@canon.es

Canon Sverige

For mediehenvendelser kan du kontakte:

Generell pressekontakt:

Kontaktperson: Linn Kryss

Telefon: +46 739788510

E-post: linn.kryss@canon.se


PR-kontakt B2B: Åsa Törnquist

Telefon: +46 73 988 64 35

E-post: asa.tornquist@canon.se

Canon Sveits

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontaktperson: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-post: presse@canon.ch


B2B PR

Kontaktperson: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-post: presse@canon.ch


B2C PR

Kontakt: Fabienne Braunschweiler

Telefon: +41 (0)76 333 04 04

E-post: presse@canon.ch

Canon Tyrkia

For mediehenvendelser kan du kontakte:

PR-kontakt for bedrifter

Kontaktperson: Beyza Carkaci

Telefon: +90 216 5716830

E-post: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

For mediehenvendelser kan du kontakte:


E-post: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon : 0 173 722 0000 – be om å få snakke med et medlem av PR-teamet


Du er kanskje også interessert i